Archery Tag i Nerf

Archery Tag i Nerf arena

Najnowsza arena Lasercampu jest miejscem unikatowym, pod względem aranżacji jak i grywalności. Archery Tag, czyli walka na łuki, oraz dobrze znane dzieciom pistolety Nerf dostarczają odmiennych of paintballu elektronicznego wrażeń. Możliwość trafienia przeciwnika strzałą oraz konieczność stałego strategicznego myślenia powoduje, że gra na tej arenie staje się niezwykle emocjonująca.

 

Zalecany minimalny wiek uczestników dla Nefr 6 lat, dla Archery Tag 10 lat

Maksymalna liczba jednocześnie grających – 10 osób.

 

Wszystkie areny są zaprojektowane specjalnie pod kątem doskonałej strzeleckiej zabawy. Nie mniej jednak ważnym elementem branym pod uwagę podczas ich projektowania było bezpieczeństwo użytkowników. Każdy element konstrukcyjny jest stabilny i pozbawiony ostrych elementów, przez co duzi i mali użytkownicy mogą czuć się bezpiecznie. Przed wejściem na arenę prosimy jednak każdego użytkownika o zapoznanie się z Regulaminem. Warto wiedzieć, że karabin czy ściana są twardymi przedmiotami, a szarżując bez opamiętania nakręcani adrenaliną możemy zrobić sobie i komuś krzywdę.

Opis sprzętu

Na wstępie warto wspomnieć, że sprzęt do Archery Tag oraz do Nerf są bezpieczne dla uczestników.  Strzały zakończone są gąbkami, uczestnicy mają na sobie maski paintballowe lub okulary ochronne, a cała arena wyposażona jest w sztuczną trawę na całej powierzchni oraz w miękkie ochronne przeszkody.  W zbrojowni uczestnicy znajdą łuki dopasowane do swojego wzrostu.

- formularz kontaktowy -

napisz do nas

- kontakt -

kontakt

Adres: Piaseczno
ul. Puławska 38/40
Telefon: +48 660 62 00 99
EMail: arena@lasercamp.pl