Z LASERCAMPEM W KOTLINIE KŁODZKIEJ

 

Wyjedź z nami na letni obóz. W tym roku proponujemy wam kilka turnusów tematycznych w jednym z najpiękniejszych  zakątków Polski – w Kotlinie Kłodzkiej. Mnogość atrakcji turystycznych oraz piękne widoki przekonały już niejednego turystę do tego zakątka Polski. Dodatkowo malowniczo położony, nieopodal Czarnej Góry resort SPA „Victor Berg”, daje gwarancję doskonałego wypoczynku. Jest to samo miejsce, które odwiedziliśmy w poprzednim roku, więc wiemy o czym piszemy.

Pierwszy turnus, lipcowy, to propozycja dla dzieci. Połączenie trzech obozów w jednym – wojskowego,  fotograficznego oraz tanecznego.

Wojskowi, wiadomo – grają w paintball, urządzają podchody, odpalają radiostację i łączą się z odległym końcem ziemi. Czyli to, co tygryski lubią najbardziej.

Fotografowie, biegają z aparatami w poszukiwaniu cudownych ujęć, ale też łapią trochę teorii fotografii, stawiają pierwsze kroki w fotografii studyjnej i portretowej, a potem uczą się obróbki komputerowej.

Tancerze, ćwiczą i bawią się jednocześnie tańcząc BreakDance, Hip Hop czy New Age, ale także ćwicząc akrobatykę i stawiając pierwsze kroki w trudnej sztuce DJ-jskiej.  Oczywiście nie zabraknie wspólnych zajęć.

Podsumowując, Ty wybierasz temat, który Cię interesuje, a Twój brat, siostra lub przyjaciel swój. Każdy jest na swoim obozie, a jednak jesteście razem.

 

Natomiast obóz sierpniowy zaplanowaliśmy jako niezwykłe połączenie tygodniowego obozu dla dzieci  z pobytem fitness oraz SPA  dla rodziców. Dzieci bawią się z animatorami w stylu wojskowym, a rodzice spędzają czas jak chcą, towarzysząc nam w wyprawach, korzystając ze strefy  fitness i SPA. Wieczorem wszyscy spotykamy się przy ognisku, aby komentować przeżyte atrakcje.

 

Dla ciekawych naszych ubiegłorocznych dokonań, proponujemy odwiedzenie naszego obozowego dziennika na Facebooku – LaserCamp obozy.

Po więcej szczegółów zapraszamy na odrębną stronę www.wakacje.lasercamp.pl.

- formularz kontaktowy -

napisz do nas

- kontakt -

kontakt

Adres: Piaseczno
ul. Puławska 38/40
Telefon: 48 660 62 00 99
EMail: arena@lasercamp.pl