fbpx
Dlaczego warto organizować urodziny dla dzieci w LaserCamp w Piasecznie?

W dzisiejszych czasach zorganizowanie udanych urodzin dla dzieci to duże wyzwanie. Bezpowrotnie minęły czasy, w których przygotowanie słodkiego poczęstunku w domu oraz rozłożenie kilku gier planszowych było szczytem marzeń naszych podopiecznych. Dzisiaj wymagania znacznie wzrosły. Tak, ze strony dzieci, czyli uczestników,  jak i rodziców, organizatorów. Dzieci chcą przeżyć szalone atrakcje, najlepiej takie, o których wszyscy goście będą opowiadali przez kolejny rok. A rodzice? Nie chcą bałaganu w domu, nie chcą „urobić się po łokcie” i co też istotne, nie chcą wydać na imprezę fortuny.

Specjaliści od urodzin wkraczają do akcji

Dlatego też istnieje takie miejsce jak Centrum Rozrywki LaserCamp, które spełnia  potrzeby małych i dużych gości. Mamy w zanadrzu mnóstwo powodów, dla których warto zorganizować u nas urodziny. Zacznijmy od możliwości wyboru. W LaserCamp znajdziecie Państwo cały wachlarz atrakcji urodzinowych. Nasza top atrakcja to paintball laserowy (laser tag). Planując urodziny dla dzieci, wybieracie Państwo wśród trzech różnych aren paintballu laserowego. Do tego dodajemy paintball klasyczny,  w wersji dla nastolatków oraz Splat Master dla dzieci młodszych. Wspomnijmy też arenę Archery Tag (czyli urodziny z łukami) oraz Nerf (czyli urodziny z najpopularniejszymi pistoletami na świecie). Dodatkowo proponujemy zajęcia naukowe dla dzieci oraz urodziny w studio fotograficznym.

 

Jeżeli nie musisz, nie przepłacaj

To, że urodziny dziecka mogą finansowo wykończyć rodzica, wiadomo nie od dziś. Warto poszukać więc rozwiązań, które zapewnią świetną zabawę gości, a jednocześnie łagodnie obejdą się z portfelem rodzica. Tutaj LaserCamp staje na wysokości zadania i oferuje Państwu sporo możliwości wyboru. Opis zacznijmy od różnej długości pakietów urodzinowych. Wybór pomiędzy 3 a 2,5 godzinnym pakietem, daje spore możliwości oszczędności. Także decyzja o tym czy chcemy organizować urodziny w weekend czy w tygodniu wpłynie na cenę. Warto też szukać na naszej stronie aktualnych promocji urodzinowych.

Najistotniejszą informacją z zakresu finansów jest fakt, że w LaserCamp cena urodzin dla dziecka jest stała, niezależna od ilości gości. Dlaczego tak? Po pierwsze dlatego, żebyście Państwo nie płacili za dzieci, które zaprosiliście, a te nie przyszły. Po drugie dlatego, żeby jubilat miał możliwość zaprosić wszystkich swoich przyjaciół, bez oglądania się na koszty.

 

Trochę o transporcie, czasie wolnym i jak do nas dojechać

Spieszymy poinformować, że dysponujemy przed naszym Centrum ogromnym, bezpiecznym parkingiem. Każdy rodzic, przywożący dziecko znajdzie na nim miejsce. W trakcie trwania urodzin proponujemy dorosłym pyszną kawę. A tym, którzy cenią swój czas, podpowiadamy, tuż obok LaserCampu znajdziecie jeden z największych hipermarketów w Warszawie oraz ogromny outlet z wieloma wyprzedażami!

Dla tych którzy organizują urodziny dla dzieci z Warszawy, ważna informacja –  LaserCamp jest dobrze skomunikowany. Znajdujemy się tuż przy granicy z Warszawą, przy trasie krajowej 79, niedaleko obwodnicy S2. Zapraszamy więc wszystkich, z Piaseczna, z Warszawy do organizacji urodzin w LaserCamp.

Zadzwoń teraz