fbpx
Jak do nas dojechać?

Lasercamp znajduje się w Piasecznie, tuż przy południowej granicy Warszawy, przy ul. Puławskiej 38. Najprościej znaleźć nas posługując się nawigacją Google Maps. Wpisujemy Lasercamp i jedziemy.

Dla tych, którzy nawigacji nie używają, a chcą dotrzeć do miejscówki oferującej odjazdowy paintball laserowy i klasyczny proponujemy kilka wskazówek.

 

Dla jadących z południa Warszawy (jest to częsty kierunek uczestników naszych urodzin dla dzieci) Najlepsza trasa to ul. Puławska. Wjeżdżamy nią do Piaseczna i na skrzyżowaniu z ul. Okulickiego zawracamy. Punkt charakterystyczny przy tym skrzyżowaniu, to salon Mercedesa. Po przejechaniu około 200 metrów w kierunku Warszawy wjeżdżamy na drogę wewnętrzną przy stacji benzynowej BP. Omijamy stację z lewej strony, zjeżdżamy na teren parku biznesowego i jedziemy jeszcze około 200 metrów do celu.

Dla jadących ze wschodu Warszawy, proponujemy trasę przez Wilanów i Konstancin Jeziorną. Do Piaseczna wjeżdżamy drogą 721, która zmienia się w ulicę Okulickiego. Na skrzyżowaniu z ul. Puławską skręcamy w prawo. Punkt charakterystyczny przy tym skrzyżowaniu, to salon Mercedesa. Po przejechaniu około 200 metrów w kierunku Warszawy wjeżdżamy na drogę wewnętrzną przy stacji benzynowej BP. Omijamy stację z lewej strony, zjeżdżamy na teren parku biznesowego i jedziemy jeszcze około 200 metrów do celu czyli najlepszej miejscówki paintballu laserowego ;-).

 

Dla jadących z zachodu Warszawy, proponujemy wykorzystać obwodnicę S2 z której zjeżdżamy na drogę szybkiego ruchu S8 (Kierunek Katowice, Kraków). Następnie skręcamy na drogę nr 7 (kierunek Kraków) . W miejscowości Sękocin skręcamy w lewo w drogę 721 prowadzącą wprost do Piaseczna. Do centrum Piaseczna wjeżdżamy ul. Okulickiego.  Na skrzyżowaniu z ul. Puławską skręcamy w lewo. Punkt charakterystyczny przy tym skrzyżowaniu, to salon Mercedesa. Po przejechaniu około 200 metrów w kierunku Warszawy wjeżdżamy na drogę wewnętrzną przy stacji benzynowej BP. Omijamy stację z lewej strony, zjeżdżamy na teren parku biznesowego i jedziemy jeszcze około 200 metrów do celu czyli najlepszej miejscówki Laser Tag w Warszawie i okolicach ;-).

Zadzwoń teraz