fbpx

Tytuł

Archery Tag i Nerf

Najnowsza arena LaserCampu jest miejscem unikatowym, pod względem aranżacji jak i oferowanych atrakcji. Starsi mogą zabawić się w Robin Hooda i rozegrać turniej łuczniczy, czyli mecz Archery Tag. Często pytacie, jak to na łuki? Czy to bezpieczne? Oczywiście. Grający otrzymują profesjonalne łuki Rolan, maski ochronne oraz specjalne strzały zakończone gąbkami, tzw. pacynami. Uwierzcie nam, trafienie taką strzałą nie boli. Zapraszamy, bo taka arena jest unikatem nie tylko w Piasecznie, ale i w Warszawie.

Młodsi mogą na tej samej arenie zakosztować zmagań z popularnymi pistoletami Nerf. Do wyboru mamy dwa rodzaje broni. Chętni mogą też własny sprzęt, bo jak doskonale wiemy, mali chłopcy (i nie tylko) mają w swoich szafach sporo Nerfów. Tą atrakcję z czystym sumieniem polecamy na urodziny dla dzieci.

 

Zalecany minimalny wiek uczestników dla Nefr 6 lat, dla Archery Tag 10 lat

Maksymalna liczba jednocześnie grających – 10 osób.

 

Opis sprzętu

Standardowe wyposażenie wojownika Archery Tag to: łuk Rolan, do wyboru w dwóch wielkościach (dla dorosłych i dzieci), maska chroniąca całą twarz oraz oczywiście strzały. Strzały oczywiście typu LARP, bezpieczne, czyli zakończone miękkim materiałem. W naszym przypadku jest to dwuwarstwowa gąbka.

Młodsi otrzymują do reki jeden z dwóch modeli pistoletu Nerf do wyboru oraz okulary ochronne. No i oczywiście setki strzałek. Bo jak wiadomo, im więcej strzałek, tym lepsza zabawa.

 

Wszystkie areny są zaprojektowane specjalnie pod kątem doskonałej strzeleckiej zabawy. Nie mniej jednak ważnym elementem branym pod uwagę podczas ich projektowania było bezpieczeństwo użytkowników. Każdy element konstrukcyjny jest stabilny i pozbawiony ostrych elementów, przez co duzi i mali użytkownicy mogą czuć się bezpiecznie. Przed wejściem na arenę prosimy jednak każdego użytkownika o zapoznanie się z Regulaminem. Warto wiedzieć, że karabin czy ściana są twardymi przedmiotami, a szarżując bez opamiętania nakręcani adrenaliną możemy zrobić sobie i komuś krzywdę.

- formularz kontaktowy -

napisz do nas

- kontakt -

kontakt

Adres: Piaseczno
ul. Puławska 38/40
Telefon: +48 660 62 00 99
EMail: arena@lasercamp.pl