fbpx

NIESAMOWITE WAKACJE Z LASERCAMPEM

 

Po raz kolejny w naszej ofercie znajdziecie kilka obozów tematycznych. Jednak zanim zaczniemy je opisywać, pozwólcie nam przedstawić nowe miejsce naszego wypoczynku – Janowiec. Kto zna Kazimierz Dolny, zna też Janowiec, wieś położoną na przeciwległym brzegu Wisły. Chyba nie trzeba nikomu zachwalać przepięknych krajobrazów Małopolskiego Przełomu Wisły czy początku Wyżyny Lubelskiej i Sandomierskiej. Natomiast sam Janowiec wygląda jak miasteczko żywcem przeniesione z włoskiej Toskanii.

Teren, na którym będziemy wypoczywali obfituje w liczne atrakcje. Jako jedną z najważniejszych należy wymienić Magiczne Ogrody. Niecodzienny park rozrywki, pełen baśni i magii. Wyjątkowa baśniowa historia, przecudne postacie zaludniające tę krainę, a przede wszystkim moc atrakcji, takich jak zamki, parki linowe, zjeżdżalnie, tratwy, sprawiają, że to miejsce jest bardziej niż idealne do wspólnej zabawy. Dlatego też, jeden z naszych obozów, ten magiczny oczywiście, organizujemy wspólnie z Magicznymi Ogrodami.

Niektórzy gotowi są obrazić się, jeżeli nie wspomnimy o kolejnej ogromnej wartości ziemi janowieckiej. Jest nią historia, której także na naszych obozach  nie zamierzamy pomijać. Czy wiecie, że Janowiec uzyskał prawa miejskie już w 1537 roku? A czy wiecie, że sąsiedni Kazimierz był miastem królewskim? O tym wszystkim będzie się można dowiedzieć podczas naszych obozów. Jak? A chociażby tak, że jeden dzień spędzimy na dniu rycerskim w janowieckim zamku. Spotkamy się tam z miłośnikami historii tego regionu, zwiedzimy zamek i rozegramy turniej rycerski.

Jeżeli ktoś martwi się, że nie dotrzemy na czas na dzień rycerski, to jest w błędzie. Będziemy stacjonowali w pensjonacie Oblasówka, położonym na zboczu góry zamkowej. Stąd wszędzie mamy blisko: do zamku, do Janowca, na prom rzeczny do Kazimierza, do Korzeniowych Dołów. A tak przy okazji, pozwólcie dodać kilka słów o pensjonacie. Jeżeli lubicie domową atmosferę, to jest to idealne miejsce. Pensjonat prowadzony przez pana Marka, jest kameralny, schludny i czysty. Jedzenie jest super, a zabezpieczony i ogrodzony teren wymarzony wprost do zabaw. Zakwaterowanie jak zwykle w trzyosobowych pokojach z łazienkami.

Pierwszy turnus, lipcowy, to połączenie dwóch obozów survivalowego i fotograficznego. Na ten turnus zapraszamy dzieci starsze, od 10 roku życia. Jak zwykle spotka nas tam sporo życia leśnego, pracy z mapą, mundurów i paintballu. Warto dodać, że w planach mamy uruchomienie pola do ćwiczeń combat z replikami ASG w ręku.  Fotografowie, pracują z aparatami w poszukiwaniu cudownych ujęć, a tych w okolicy Janowca i Kazimierza Dolnego nie zabraknie. Poza tym łapią nieco teorii fotografii, stawiają pierwsze kroki w fotografii studyjnej i portretowej, a potem uczą się obróbki komputerowej.

Natomiast obóz na przełomie lipca i sierpnia jest zupełną nowością w ofercie LaserCampu, a powstał dzięki naszej współpracy z Magicznymi Ogrodami. Zapraszamy więc na niezwykłą przygodę w świecie baśni i magii, która zakończy się wielką bitwą dobra ze złem. Kto wygra?  Tego nie wiemy, ale wiemy, że wiele dni, a także jedną noc spędzimy w Magicznych Ogrodach. Takich atrakcji nie doświadczył jeszcze nikt.  Ten obóz przeznaczony jest dla dzieci nieco młodszych, od 7 roku życia.

 

Dla ciekawych naszych ubiegłorocznych dokonań, proponujemy odwiedzenie naszego obozowego dziennika na Facebooku – LaserCamp obozy.

Po więcej szczegółów zapraszamy na odrębną stronę www.wakacjelasercamp.pl.

- formularz kontaktowy -

napisz do nas

- kontakt -

kontakt

Adres: Piaseczno
ul. Puławska 38/40
Telefon: +48 660 62 00 99
EMail: arena@lasercamp.pl
Zadzwoń teraz