fbpx

Urodziny dla dzieci Piaseczno

 

 

 

Czy chcesz by urodziny Twojego dziecka były wspominane przez kolejny rok, jako niezapomniana i świetna zabawa? Zaproś swoich przyjaciół do Centrum Rozrywki LaserCamp i zorganizuj odjazdowe urodziny dla dzieci. Wybierz czy wolisz paintball klasyczny, czy paintball laserowy (laser tag), a może sesję w studio lub szalone warsztaty naukowe? Zaproś przyjaciół, a następnie szalej na jednej z pięciu Aren. W czasie trwania urodzin wybieraj scenariusze zabawy i do dzieła. Szybki bieg przez uliczki, ukrycie w okopach, może krótka seria z bunkra, zasadzka za wrakiem samochodu? Opcji jest mnóstwo – to sprzyja świetnej zabawie. Po walce obowiązkowy odpoczynek – czaka na Ciebie klubowa sala zabaw i poczęstunku. Mecz w piłkarzyki lub gra na konsoli.

Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty LETNICH OBOZÓW I KOLONII – kliknij tutaj.

Drogi Rodzicu!!

Wiemy, ile wysiłku wymaga organizacja urodzin dla dzieci w domu. Dlatego wszystkich mieszkających w Warszawie i okolicach zapraszamy do LaserCamp Piaseczno.  Jesteśmy przekonani, że to doskonały pomysł na urodziny. Dzieciom gwarantujemy doskonałą zabawę i niezapomniane wrażenia, a Wam Drodzy Rodzice chwilę wytchnienia, kiedy my zajmiemy się przyjęciem urodzinowym. Dodamy tylko, że organizacją zabaw dla dzieci zajmujemy się już od 7 lat.

Specjalnie dla Państwa wygody przygotowaliśmy cenowe pakiety urodzinowe, które pozwalają optymalizować koszty. Proszę zwrócić uwagę na naszą nowość – pakiet 2,5h. A także szukać dobrych cen wśród promocji. Mamy nadzieję, że dzięki temu wasze przyjęcie urodzinowe będzie i tanie i udane. 

Cennik urodzin dla dzieci znajdziecie Państwo tutaj.

Pakiety urodzinowe

Pakiet 3h

 • 3 godziny wybranej atrakcji wraz z obsługą, na wyłączność
 • sprzęt
 • 3 godziny salki klubowej na wyłączność
 • czas trwania – 3 godziny

Pakiet 2,5h

 • 2 godziny wybranej atrakcji wraz z obsługą, na wyłączność
 • sprzęt
 • 2,5 godziny salki klubowej na wyłączność
 • czas trwania -2,5 godziny

Pakiety 3h i 2,5h dostępne są dla wybranych atrakcji i przedziałów godzinowych. O dostępność proszę pytać obsługę.

Atrakcje w LaserCamp

Urodziny dla dzieci – Paintball laserowy 

Zmagania na arenie laserowego paintballu. Do wyboru mamy trzy areny, każda w innym klimacie. Z czego jedną całkowicie nową. W chwilach odpoczynku zapraszamy do wygodnego klubu z sofami. 

Urodziny dla dzieci – Paintball klasyczny 

Pakiet, o którym można powiedzieć, że jest klasyką paintballu. Ekipa solenizanta otrzymuje do ręki markery, maski do paintballu, umundurowanie ochronne oraz moc zabawy pod okiem doświadczonego animatora. Na hali paintballowej mogą rozegrać różne scenariusze, od najprostszych zmagań – drużyna na drużynę, poprzez wymagające taktycznego myślenia scenariusze typu – atak na bunkier. Do tego oczywiście odpoczynek w Klubie, gdzie można zorganizować poczęstunek. Ten pakiet przewidziany jest dla minimum dwunastolatków. Zgodnie z naszą polityką bezpieczeństwa, w tym pakiecie wymagamy pisemnych zgód opiekunów.

Splat master, czyli paintball dla młodszych

Także mniejsi mogą poczuć emocje związane ze zmaganiami na hali paintballowej. W tej opcji do dyspozycji naszych  gości oddajemy sprzęt paintballowy typu Splat Master. Jest to bezpieczna wersja paintballu. Oczywiście nad całością zabawy przez cały czas czuwa doświadczony animator. Ten pakiet jest dostępny dla uczestników od 8 roku życia..

Warsztaty naukowe

Paintball to za mało? Zapraszamy na odjazdowe warsztaty naukowe. U nas nie ma nudnych wykładów. Po prostu bierzemy się do dobrej zabawy i przeprowadzamy mnóstwo eksperymentów. Wywołujemy burze, tworzymy wulkany, używamy magicznego palca, ale… zawsze znajdzie się chwilka czasu, żeby porozmawiać o nauce, czyli o tym dlaczego.

Do wyboru mamy pakiet:

 • chemia
 • fizyka
 • warsztaty fotograficzne

Urodziny dla dzieci w studio fotograficznym

Oferta specjalnie przygotowana dla mniej zmilitaryzowanej części naszych klientów. W ofercie w pełni wyposażone studio, fotograf, wizażystka, czyli niesamowite urodziny. Efektem ich pracy jest przepiękne portfolio zdjęć. Pełno w nim portretów, jak i zdjęć grupowych. Jednym słowem, niesamowita pamiątka.

W skład trzygodzinnego pakietu wchodzi:

 • studio fotograficzne na wyłączność,
 • akcesoria do stylizacji (czapki, peruki, biżuteria itp. ubrania prosimy zabrać ze sobą),
 • stała opieka fotografa i wizażystki.

 

Oferta urodzinowa łączona

Obawiasz się, że nie wszyscy będą mieli ochotę na grę w paintball? A może po prostu masz za dużo przyjaciół i boisz się, że nie wszyscy się pomieszczą na twoich urodzinach? Mamy dla Ciebie rozwiązanie – połącz atrakcje – np. studio fotograficzne i zmagania na arenie paintballowej. Zaproś kogo chcesz i ciesz się wszystkimi atrakcjami na raz. Szukaj korzystnych cen atrakcji łączonych w zakładce – promocje. Urodziny dla dzieci to nie tylko Warszawa. LaserCamp Piaseczno oferuje niezapomnianą zabawę, a dla rodziców spokojną głowę o bezpieczeństwo swoich pociech. 

 

Nasze bezpieczeństwo


LaserCamp pracuje w normalnym trybie. Przypominamy jednak, że dla Waszego bezpieczeństwa sanitarnego prowadziliśmy sporo zmian:

– zachowujemy dystans społeczny – na arenie może przebywać tylko jedna grupa gości,
– w czasie dodatkowo wprowadzonych przerw pomiędzy grupami, dezynfekujemy sprzęt i powierzchnie często używane (środki dezynfekcyjne oraz medyczne lampy UV
– udostępniamy środki dezynfekcji osobistej i zalecamy ich używanie w trakcie imprez,
– nasza obsługa jest zdrowa i nie miała w ostatnim czasie kontaktu z osobami chorymi lub przebywającymi na kwarantannie.

 

 

 

Serdecznie zapraszamy!!!

- formularz kontaktowy -

napisz do nas

- kontakt -

kontakt

Adres: Piaseczno
ul. Puławska 38/40
Telefon: +48 660 62 00 99
EMail: arena@lasercamp.pl
Zadzwoń teraz