fbpx

Urodziny dla dzieci Piaseczno

 

 

 

Czy chcesz by urodziny Twojego dziecka były wspominane przez kolejny rok, jako niezapomniana i świetna zabawa? Zaproś swoich przyjaciół do Centrum Rozrywki LaserCamp i zorganizuj odjazdowe urodziny dla dzieci. Wybierz czy wolisz paintball klasyczny, czy paintball laserowy (laser tag), a może sesję w studio lub szalone warsztaty naukowe? Zaproś przyjaciół, a następnie szalej na jednej z pięciu Aren. W czasie trwania urodzin wybieraj scenariusze zabawy i do dzieła. Szybki bieg przez uliczki, ukrycie w okopach, może krótka seria z bunkra, zasadzka za wrakiem samochodu? Opcji jest mnóstwo – to sprzyja świetnej zabawie. Po walce obowiązkowy odpoczynek – czaka na Ciebie klubowa sala zabaw i poczęstunku. Mecz w piłkarzyki lub gra na konsoli.

Drogi Rodzicu!!

Wiemy, ile wysiłku wymaga organizacja urodzin dla dzieci w domu. Dlatego wszystkich mieszkających w Warszawie i okolicach zapraszamy do LaserCamp Piaseczno.  Jesteśmy przekonani, że to doskonały pomysł na urodziny. Dzieciom gwarantujemy doskonałą zabawę i niezapomniane wrażenia, a Wam Drodzy Rodzice chwilę wytchnienia. Dodamy tylko, że organizacją zabaw dla dzieci zajmujemy się już od 7 lat.

Specjalnie dla Państwa wygody przygotowaliśmy cenowe pakiety urodzinowe, które pozwalają optymalizować koszty.  Proszę także szukać dobrych cen wśród promocji. Mamy nadzieję, że dzięki temu wasze przyjęcie urodzinowe będzie i tanie i udane. 

Cennik urodzin dla dzieci znajdziecie Państwo tutaj.

Pakiety urodzinowe

Pakiet 3h

 • 3 godziny wybranej atrakcji wraz z obsługą (jeden instruktor), na wyłączność
 • sprzęt
 • 3 godziny salki klubowej na wyłączność
 • czas trwania – 3 godziny

Pakiet 2,5h

 • 2 godziny wybranej atrakcji wraz z obsługą  (jeden instruktor), na wyłączność
 • sprzęt
 • 2,5 godziny salki klubowej na wyłączność
 • czas trwania -2,5 godziny

Pakiety 3h i 2,5h dostępne są dla wybranych atrakcji i przedziałów godzinowych. O dostępność proszę pytać obsługę.

Atrakcje w LaserCamp

Urodziny dla dzieci – Paintball laserowy 

Zmagania na arenie laserowego paintballu. Do wyboru mamy trzy areny, każda w innym klimacie. Z czego jedną całkowicie nową. Ten pakiet obsługuje j3den lub dwóch (do wyboru) instruktorów. W chwilach odpoczynku zapraszamy do wygodnego klubu z sofami. 

Urodziny dla dzieci – Paintball klasyczny 

Pakiet, o którym można powiedzieć, że jest klasyką paintballu. Ekipa solenizanta otrzymuje do ręki markery, maski do paintballu, umundurowanie ochronne.Na hali paintballowej mogą rozegrać różne scenariusze, od najprostszych zmagań – drużyna na drużynę, poprzez wymagające taktycznego myślenia scenariusze typu – atak na bunkier. Wszystko pod okiem doświadczonego instruktora. Do tego oczywiście odpoczynek w Klubie, gdzie można zorganizować poczęstunek. Ten pakiet przewidziany jest dla minimum dwunastolatków. Zgodnie z naszą polityką bezpieczeństwa, w tym pakiecie wymagamy pisemnych zgód opiekunów.

Splat master, czyli paintball dla młodszych

Także mniejsi mogą poczuć emocje związane ze zmaganiami na hali paintballowej. W tej opcji do dyspozycji naszych  gości oddajemy sprzęt paintballowy typu Splat Master. Jest to bezpieczna wersja paintballu. Oczywiście pod nadzorem  doświadczonego instruktora. Ten pakiet jest dostępny dla uczestników od 8 roku życia..

Warsztaty naukowe

Paintball to za mało? Zapraszamy na odjazdowe warsztaty naukowe. U nas nie ma nudnych wykładów. Po prostu bierzemy się do dobrej zabawy i przeprowadzamy mnóstwo eksperymentów. Wywołujemy burze, tworzymy wulkany, używamy magicznego palca, ale… zawsze znajdzie się chwilka czasu, żeby porozmawiać o nauce, czyli o tym dlaczego.

Do wyboru mamy pakiet:

 • chemia
 • fizyka
 • warsztaty fotograficzne

Urodziny dla dzieci w studio fotograficznym

Oferta specjalnie przygotowana dla mniej zmilitaryzowanej części naszych klientów. W ofercie w pełni wyposażone studio, fotograf, wizażystka, czyli niesamowite urodziny. Efektem ich pracy jest przepiękne portfolio zdjęć. Pełno w nim portretów, jak i zdjęć grupowych. Jednym słowem, niesamowita pamiątka.

W skład trzygodzinnego pakietu wchodzi:

 • studio fotograficzne na wyłączność,
 • akcesoria do stylizacji (czapki, peruki, biżuteria itp. ubrania prosimy zabrać ze sobą),
 • stała opieka fotografa i wizażystki.

 

Oferta urodzinowa łączona

Obawiasz się, że nie wszyscy będą mieli ochotę na grę w paintball? A może po prostu masz za dużo przyjaciół i boisz się, że nie wszyscy się pomieszczą na twoich urodzinach? Mamy dla Ciebie rozwiązanie – połącz atrakcje – np. studio fotograficzne i zmagania na arenie paintballowej. Zaproś kogo chcesz i ciesz się wszystkimi atrakcjami na raz. Szukaj korzystnych cen atrakcji łączonych w zakładce – promocje. Urodziny dla dzieci to nie tylko Warszawa. LaserCamp Piaseczno oferuje niezapomnianą zabawę, a dla rodziców spokojną głowę o bezpieczeństwo swoich pociech. 

 

Nasze bezpieczeństwo


LaserCamp pracuje w normalnym trybie. Przypominamy jednak, że dla Waszego bezpieczeństwa sanitarnego prowadziliśmy sporo zmian:

– zachowujemy dystans społeczny – na arenie może przebywać tylko jedna grupa gości,
– w czasie dodatkowo wprowadzonych przerw pomiędzy grupami, dezynfekujemy sprzęt i powierzchnie często używane (środki dezynfekcyjne oraz medyczne lampy UV
– udostępniamy środki dezynfekcji osobistej i zalecamy ich używanie w trakcie imprez,
– nasza obsługa jest zdrowa i nie miała w ostatnim czasie kontaktu z osobami chorymi lub przebywającymi na kwarantannie.

 

 

 

Serdecznie zapraszamy!!!

- formularz kontaktowy -

napisz do nas

- kontakt -

kontakt

Adres: Piaseczno
ul. Puławska 38/40
Telefon: +48 660 62 00 99
EMail: arena@lasercamp.pl
Zadzwoń teraz