fbpx

Urodziny dla nastolatków

Im starsze dziecko, tym trudniej zorganizować mu udane urodziny. Po prostu wraz z wiekiem nastolatka, jego wymagania urodzinowe rosną. Z tego między innymi powodu LaserCamp Centrum Rozrywki przygotowało bogatą ofertę atrakcji urodzinowych w formie wygodnych i korzystnych cenowo pakietów.

Więcej o pakietach urodzinowych można przeczytać tutaj

Paintball laserowy

Trzeba jasno powiedzieć, że Laser Tag cieszy się popularnością niezależnie od wieku uczestników. Doskonale sprawdza się jako główna atrakcja urodzinowa. LaserCamp oferuje 3 różniące się od siebie areny. Więcej o tej atrakcji tutaj.

 

Paintball klasyczny

Klasyka urodzin dla nastolatka. Znajdziemy tu typowo wojskowy klimat (mundury ochronne) oraz dużo strategii i adrenaliny. W naszym centrum w paintball klasyczny mogą grać osoby od 12 roku życia. Mniejszych gości zapraszamy na wersje dla młodszych, SplatMaster. Więcej o tej atrakcji tutaj.

 

Archery Tag

Zupełna nowość w naszej ofercie. Zmagania na arenie łuczniczej są doskonałą formą organizacji urodzin dla nastolatków.  Z pewnością goście będą długo wspominali taką imprezę. Spieszymy z wyjaśnieniami, Archery Tag jest absolutnie bezpieczną formą rozrywki. Więcej o tej atrakcji tutaj.

 

Warsztaty naukowe

Z doświadczenia wiemy, że starsze nastolatki będą się nudziły na warsztatach chemicznych czy fizycznych. W zamian za to polecamy warsztaty fotograficzne w naszym studio foto. Czy to w firmie głównej atrakcji na urodzinach dla nastolatków, czy to jako atrakcja dodatkowa, na pewno się sprawdzą. Więcej o tej atrakcji tutaj.

 

Przed podjęciem decyzji o organizacji urodzin, warto przyjrzeć się kosztom takiej imprezy. Przypominamy, że w LaserCamp koszt urodzin jest zryczałtowany, płacicie Państwo za pakiet, niezależnie od ilości zaproszonych gości. U nas także możecie przynieść własny poczęstunek.

 

Cennik urodzinowy znajdziecie tutaj.

Warto też poszukać tańszych urodzin, organizowanych w tygodniu, a także obowiązujących promocji.

Zadzwoń teraz