fbpx

Wieczór kawalerski 

Czym się powinien charakteryzować najlepszy wieczór kawalerski? MA BYĆ NIEZAPOMNIANY! Zobacz nasze atrakcje i wybierz coś dla siebie. Zadzwoń do nas, a my podpowiemy co zrobić, żeby było jeszcze lepiej! Aha, panie też się u nas dobrze bawią, na wieczorze panieńskim oczywiście.

Cena już od 990 zł na 5 h dobrej zabawy.

Jakie atrakcje polecamy na ten wyjątkowy wieczór?

3 różne areny paintballu laserowego – wyobraź sobie szaleńczą zabawę na arenie Laser Tagu, z karabinem w dłoni.

Strzelasz do swoich przyjaciół, nie raz, nie dwa, a potem? Potem idziesz do klubu, gdzie czeka na  Ciebie świetny poczęstunek. Wrażanie z takiego wieczoru kawalerskiego niezapomniane.

Jedno z nielicznych w okolicy pól paintballowych pod dachem –  piantball klasyczny to maksimum adrenaliny i zabawy jednocześnie. A wszystko w komfortowej i suchej hali, bez zwracania uwagi na pogodę. Polecamy szczególnie na wieczór panieński 😉 A potem? Potem oczywiście zabawa w Klubie.

Nowość – Archery Tag – zabawa na arenie łuczniczej to pomysł świeży i nowatorski. Zaskoczysz nim wszystkich. Dużo emocji, ruchu gwarantowane. A po walce na arenie Archery Tag? Tak, tak… zabawa w Klubie, to przecież stały element wieczoru kawalerskiego.

Dyskoteka, karaoke, poker i inne – czy panujesz organizację wieczoru panieńskiego, czy organizację wieczoru kawalerskiego, dyskoteka musi być. Włączamy więc kolorowe światła, nagłośnienie i bawimy się do rana.

 

Dzwoń do nas, pomożemy w wyborze!!!

Zadzwoń teraz