fbpx

Oferta dla grup szkolnych

Od kilku lat rozwijamy program zajęć atrakcji dla grup szkolnych z Warszawy, Piaseczna i okolic. Podstawą jest to oczywiście to co najbardziej interesuje uczniów – rozgrywki na arenach paintballu laserowego (czyli laser tag) i paintballu klasycznego. Tutaj pojawiają się emocje, rywalizacja, ale też współpraca podczas walki i dyskusje tuż po. Do dyspozycji mamy cztery areny i sporo scenariuszy. Na pewno nie będzie nudno.

Ale czysta rozrywka to nie wszystko. Aby zadbać o wiedzę utworzyliśmy w LaserCampie Strefę Naukowców i wprowadziliśmy program warsztatów naukowych. Możemy je łączyć z grami na arenie. Jak? Dzielimy grupę na zespoły – jedni grają, a inni pasjonują się wiedzą. Potem zmiana.

Oczywiście nie zapomnieliśmy też o odpowiednich, przystępnych dla uczniowskiej kieszeni cenach.

 

Oprócz rozgrywek na arenach, przygotowaliśmy dla Państwa do wyboru cztery tematy warsztatowe:

Chemia (klasy 1-6 szkoły podstawowej)

– To jest zestaw samodzielnie wykonywanych przez uczniów doświadczeń chemicznych, wykorzystujących głównie to co mamy w domu pod ręką, czyli substancje ogólnie dostępne. Na tych warsztatach będziemy poszukiwali zasad i zasadowości, sprawdzali dlaczego pająk nie tonie i co potrafi dwutlenek węgla. Ale zrobimy też wulkan. Wszystko prowadzone w sposób swobodny i zabawny.

 

W tym temacie korzystamy z fartuchów ochronnych, wyposażenia laboratorium chemicznego, ale także z wytwornicy suchego lodu.

Czas trwania 1h.

 

Fizyka (klasy 1-6 szkoły podstawowej)

– To jest zestaw samodzielnie wykonywanych przez uczniów doświadczeń fizycznych. Zobaczymy czy uda nam się wytworzyć własny biegun. Obejrzymy film holograficzny, ale też wywołamy małą burzę. Poszukamy też zaginionych substancji. Wszystko prowadzone w sposób swobodny i zabawny.

W tym temacie korzystamy z fartuchów ochronnych oraz wielu pomocy, takich jak kula plazmowa, lampy UV czy generator Van de Graaffa. Wszystko prowadzone w sposób swobodny i zabawny.

Czas trwania 1h.

 

Warsztaty krótkofalarskie (klasy 1-3 gimnazjum, liceum, technikum)

– Warsztaty jakich nigdzie nie znajdziecie. W dobie Internetu i telefonów komórkowych zobaczycie jak można za pomocą sprzętu stojącego na biurku i kilku “drutów” na dachu połączyć się z drugim końcem świata. A tak na poważnie, to jest to wstęp do zagadnień radiokomunikacji. Bo co to jest fala radiowa i skoro nie ma przewodu, to jak człowieka po drugiej stronie słuchawki słyszymy? Będzie też sporo o pasjonatach radiokomunikacji, czyli o krótkofalowcach, którzy za pomocą własnego sprzętu tworzą ogólnoświatową sieć łączności.

W tym temacie mamy do dyspozycji kompletnie wyposażoną stację radiową, gotową do łączności dalekosiężnych. Mamy więc nadajnik i odbiornik w jednym, przełączniki, zasilacze, anteny. Ale też mapy, wykresy, karty potwierdzeń łączności z dalekich krajów.

Czas trwania 1h.

 

Warsztaty fotograficzne (klasy 5-6 szkoły podstawowej i 1-3 gimnazjum. liceum, technikum)

– W tym temacie dowiemy się co to jest światło i jak powstaje zdjęcie w profesjonalnym studio fotograficznym. Pobawimy się światłem w praktyce i wykonamy kilkadziesiąt ciekawych zdjęć. Zobaczymy do czego służy w aparacie przysłona, a do czego czas. Oczywiście do zdjęć potrzebujemy modeli i modelek, więc zabawy będzie sporo.

W tym temacie mamy do dyspozycji kompletnie wyposażone studio fotograficzne, lampy, statywy, softboxy, wrota, filtry, parasolki, blendy i…. fotografa.

Czas trwania 1-2h.

- formularz kontaktowy -

napisz do nas

- kontakt -

kontakt

Adres: Piaseczno
ul. Puławska 38/40
Telefon: +48 660 62 00 99
EMail: arena@lasercamp.pl