fbpx

Tytuł

Paintball klasyczny

Miłośnikom paintballu klasycznego niewiele trzeba wyjaśniać. Dla tych którzy do tej atrakcji przymierzają się po raz pierwszy, warto powiedzieć, że… warto. Czego się spodziewać? Przede wszystkim wielkich emocji, adrenaliny i dobrej zabawy. Na najczęściej zadawane pytanie odpowiadamy – oczywiście, siniaki też się zdarzają. Mimo to zapraszamy wszystkich z Warszawy, Piaseczna i okolic.

Dla osób poniżej 12 roju życia polecamy wersję paintballu klasycznego dla dzieci, czyli Splat Master. Jest to doskonała alternatywa, szczególnie podczas organizowanych urodzin dla dzieci. Krótko, Splat Master to dużo frajdy, adrenaliny i bezpieczeństwa.

Hala paintballowa

Unikalny industrialny wygląd naszej Hali od samego początku tworzy niecodzienny klimat zmagań. To wyjątkowe miejsce zmagań paintballowych. Mnóstwo przeszkód i zasłon, nieco zwyżek oraz kilka niespodzianek powoduje, że walka na hali paintballowej LaserCampu to coś wyjątkowego. Dogodnie usytuowana strefa bezpieczna pozwala na swobodną obserwację zmagań.

Najważniejsze jednak jest to, że Hala jest stale dostępna. Latem czy zimą, rano czy wieczorem.

Maksymalna liczba jednocześnie grających – 12 osób.

 

Wszystkie areny są zaprojektowane specjalnie pod kątem doskonałej strzeleckiej zabawy. Nie mniej jednak ważnym elementem branym pod uwagę podczas ich projektowania było bezpieczeństwo użytkowników. Każdy element konstrukcyjny jest stabilny i pozbawiony ostrych elementów, przez co duzi i mali użytkownicy mogą czuć się bezpiecznie. Przed wejściem na arenę prosimy jednak każdego użytkownika o zapoznanie się z Regulaminem. Warto wiedzieć, że marker czy ściana są twardymi przedmiotami, a szarżując bez opamiętania nakręcani adrenaliną możemy zrobić sobie i komuś krzywdę.

Opis sprzętu

Tu stawiamy na wygodę i niezawodność. Dlatego też w wersji dla starszych (powyżej 12 roku życia) nasz wybór to Tippmann FT 12. Najnowsze dziecko z rodziny Tippmanna jest przede wszystkim lekkie i niezawodne. Do tego oczywiście maski, bez brudzących się i trudnych do czyszczenia elementów z gąbki. A do kompletu ubrania ochronne typu moro, w wielu rozmiarach oczywiście. Jeżeli masz ochotę posługiwać się własnym sprzętem, zapraszamy.

Dla dzieci młodszych (od 6 roku życia) proponujemy markery typu Splat Master. Jest to urządzenie napędzane sprężyną (a nie gazem, jak w wersji dla dorosłych) i wykorzystujące o wiele mniejsze kulki. Wszystko to powoduje, że Splat Master jest bezpieczną wersją klasycznego paintballu. I przede wszystkim nie zostawia siniaków. Tę wersje zabawy polecamy szczególnie na urodziny dla dzieci.

Scenariusze

Team deathmatch – czyli walka zespołów

Dzielimy grających na dwie drużyny, które rywalizują ze sobą. Zasady są proste, dostałeś, opuszczasz grę. Wygrywa drużyna, która pozostanie na placu boju. Ten scenariusz jest szybki i dynamiczny. Gra trwa nie więcej niż 10 minut, więc po krótkim odpoczynku i omówieniu strategii można zacząć kolejną rundę.

 

Head to head –  musisz być precyzyjny

Jest to odmiana typowego scenariusza team deathmatch. Jednak w tym wydaniu staje się bardzo trudny. Musimy wyeliminować drużynę  przeciwną, ale… jedynie trafieniem w głowę. Więcej wyjaśniać nie trzeba.

 

21 – czyli scenariusz dla wirtuozów taktyki

W tym scenariuszu mamy do dyspozycji jedynie 21 kul. Mało. Nie ma więc mowy o szaleńczej kanonadzie na oślep, z myślą a może kogoś trafię. Wygrywają ci, którzy potrafią się maksymalnie zdyscyplinować i za wszelką cenę realizować opracowany plan.

 

Base atak – czyli najważniejsza jest taktyka

W tym scenariuszu nasza drużyna zdobywa bazę przeciwnika. Im szybciej ją zdobędzie, tym lepiej. Ale uwaga, w tym czasie przeciwnik chce zdobyć bazę naszej drużyny. Lepiej więc atakować czy się bronić? Dobrze opracowana strategia to podstawa. Zgrany zespół to drugi istotny element na drodze do zwycięstwa w tym scenariuszu.

 

Bunkier – czyli wielki wybuch

Szalony scenariusz, w którym wszystko jest możliwe – huraganowy ostrzał, zaporowy, sprinty do utraty tchu i pojedynki jeden na jednego. O co chodzi? Jest to odmiana base atak. Musimy zniszczyć bazę wroga, ale do tego potrzebny jest nam ładunek wybuchowy. Na nieszczęście leży on na arenie w kompletnie nieosłoniętym miejscu. Tu opcji działania jest o wiele więcej. Bronić czy atakować? zdobyć ładunek wybuchowy czy też lepiej ostrzelać wszystkich którzy do niego podchodzą.

- formularz kontaktowy -

napisz do nas

- kontakt -

kontakt

Adres: Piaseczno
ul. Puławska 38/40
Telefon: +48 660 62 00 99
EMail: arena@lasercamp.pl
Zadzwoń teraz